Sunshine Coast

čtvrtek 18. května 2017

Ve škola jsem se potkala s jedinýma Čechama široko daleko. Přišli do mojí třídy a hned jsem vycítila, že je to naše krev :D. Pořád jsem se snažila odposlouchávat jejich tichá slůvka, ale nebylo jim rozumět. Pak jsem najednou zaslechla: „Já si to jenom dám do báťůžku“ a hned jsem měla jasno a šla za nimi. Dali jsme se do řeči a zjistili, že bydlíme hned naproti sobě (máme to k nim asi 10 metrů). Od té doby se občas sejdeme a dáme BBQ, cvičíme nebo zajedeme na výlet. Kačka s Martinem nás tentokrát vzali na nádherný Sunshine coast. Nejdříve jsme navštívili pláž Mooloolaba (miluju ty jejich zdvojený óčka), kam jsme z Brisbane jeli asi hodinku a čtvrt. Tam jsme se vykoupali v lehce rozbouřeném moříčku, poleželi na krásné písečné pláži s minimálním počtem lidí, což bylo super a relaxovali. Poté jsme si udělali s Fíkem ještě menší procházku po pobřeží a bylo to moc příjemný. 
Dále jsme pokračovali asi 20 min. autem na horu Mount Coolum, kam jsme v největším vedru (bylo po poledni) vylezli až na vrchol a kochali se úžasným výhledem na Sunshine coast. 
Po úspěšném návratu z hory, bez pádů a rozbitých kolen, jsme se jen s trochu namoženými kolenními klouby odebrali zpět do vozu a pokračovali cca 30 min. na poslední cíl našeho výletu – Peregian beach. Tahleta plážička nás okouzlila nejvíc. Byla dlouhá, písčitá opět s vlnami, ale hlavně – téměř bez lidí! Což já vždycky moc ocením. Bylo to jako sen, koukneš doprava -  pusto, doleva – nikde nikdo. Jen jsme se zaposlouchali do šumění moře a užívali si ten okamžik. Na chvíli jsme se odebrali na svačinku a pak zase rychle s radostí zpět. Do toho nám ještě nebe a světlo hrálo do karet a vytvořilo tak nádherný prostředí pro pěknou fotku. Byl to parádní výlet, který jsme si moc užili. Na fotkách níže je nadšení zřejmé...
Okomentovat

Latest Instagrams

© Wild Sirius. Design by Fearne.